«Бенфіка» врятувалася від поразки, двічі програвши під час домашнього матчу з «Аяксом». Героєм вечора став український нападник лісабонського клубу, який, вийшовши на заміну, встановив остаточний рахунок – 2:2.

Сама гра, а особливо перший тайм, більше нагадували сценарій Аякса. Гості дуже круто тиснуть, накриваючи "Бенфіку" у власній штрафній. Власне, так і був забитий перший м’яч. Португальці атакували, але під тиском змушені були відійти від штрафної Аякса до своїх. А потім передача на голкіпера, який відверто невдало відправив м'яч на фланг Грімальдо. Втрата іспанця дорого обійшлася господарям – за пару секунд Душан Тадич влучив у дальній кут воріт Бенфіки.

А потім прийшов трихвилинний Себастьєн Алле. Першим ударним форвардом "Аякса" врізав м'яч у власні ворота після сильного прострілу Вертонгена. Потім такий же дует відзначився біля воріт Бенфіки. Правда, Влахімос впорався з ударом свого бельгійського захисника, але першим фінішував Алле. Для нього це був 11-й м'яч у семи матчах дебютного сезону Ліги чемпіонів.

Перед перервою і вже в другому таймі Мазрауї мав чудові шанси забити і, можливо, зняти питання про переможця. У першому випадку м’яч потрапив у штангу, у другому «Бенфіку» виручив голкіпер.

Нарешті на 72 хвилині своє слово сказав Яремчук, який з’явився незадовго до цього. Нападник добив м'яч у ворота Аякса, а потім, святкуючи гол, показав футболку з українським тризубом!

2021-22, Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу.

Бенфіка – Аякс – 2:2 (1:2)

Цілі: Тадича Ду., 18 (0 : 1); Алле, 11 (автогол) (1 : 1); Алле, 29 (1:2); Яремчука, 72 (2 : 2)

Бенфіка: Влахімос; Вертонген; Грімальдо; Жильберто (Лазаро, 85); Отаменді; Weigl; Таарабт (Бернард П., 49); Нуньес Д. (Гонсалвес Д., 72); Рамуш Г.; Сільва Рафа; Евертон С. (Яремчук, 29)

Аякс: Passveer; Альварес Ред.; Лісовий Ю.; Мартінес Лі; Сліпий (Тальяфіко, 49); Мазрауї (Ренш, 72); Гравенберч Р. (Классен Д., 49); Alle; Антоній М.; Berghuis; Тадіч Ду.
Попередження: Нуньес Д., 29; Рамуш Г., 49; Яремчука, 72 – Мазраві, ; Бергуїса, 45; Ентоні М., 87