У Зальцбурзі була майже сенсація. «Баварія», яку традиційно називають фаворитом Ліги чемпіонів, ледве уникла поразки.

Хід матчу прорахували ще до його початку. Звичайно, "Баварія" грала з позиції, володіючи більше і намагаючись потрапити на ударну позицію. Ще до перерви підопічні Юліана Нагельсмана завдали дев'ять ударів у ворота австрійців, три з яких потрапили у ворота. Але рахунок відкрили господарі. На 21-й хвилині зальцбуржці забрали м’яч із власної штрафної, миттєво перекинули у ворота суперника, а вихід на заміну Адаму не упустив свій шанс – 1:0.

У другому таймі «Баварія» посилила тиск і майже всю гру наблизила до штрафної «Зальцбурга». І знову майже повторився сценарій першого тайму. Цього разу гостей врятував Павар, який відбив м’яч, який уже летів у порожні ворота Мюнхена. Хто знає, якби «Зальцбург» забив другий м’яч, як би склалася гра, як у цьому матчі, так і в двораундовому протистоянні в цілому.

Але «Баварія» зітхнула з полегшенням і на 78-й хвилині зрівняла рахунок. Банальний, за великим рахунком, кидок у штрафну, де Мюллер виграв верховий поєдинок, а Коман, випередивши захисника, відправив м’яч у сітку – 1:1. європейських змагань більше немає, тому у матчі-відповіді в Мюнхені команди стартують, по суті, спочатку.