Наступним півфіналістом Ліги чемпіонів став "Ліверпуль", який, як і тиждень тому, тричі влучав у ворота "Бенфіки". Однак цього разу для перемоги виявилося недостатньо.

За великим рахунком, на 65 хвилині двораундового протистояння було зрозуміло. На той момент «червоні» повторили рахунок першого матчу – 3:1. До того ж вони діяли легко й невимушено, змушуючи суперника робити, часом, найдурніші помилки, як це було, наприклад, у ситуація з другим голом.

Але навіть програвши 1:3, "Бенфіка" не здалася і крок за кроком скорочувала відставання. Варто відзначити українського нападника лісабонського клубу Романа Яремчука, який, з’явившись після перерви, забив гол.

Результат 3: 3, але потім йде "Ліверпуль", який зіграє в півфіналі Ліги чемпіонів з "Вільяреалом".

Ліверпуль і Бенфіка влаштовують гольову феєрію на Енфілді: дивіться голи матчу Ліги чемпіонів

За великим рахунком, на 65 – і хвилині результат двораундового протистояння був очевидним. Тоді «червоні» повторили рахунок першого матчу – 3:1. До того ж вони діяли легко і невимушено, змушуючи суперника іноді робити дурні помилки, як це було, наприклад, з другим голом. .

Але навіть поразка "Бенфікі" з рахунком 1:3 не здалася крок за кроком скоротила відставання. Варто відзначити українського нападника лісабонського клубу Романа Яремчука, який, з’явившись після перерви, забив гол.

Результат 3:3, але потім йде "Ліверпуль", який зіграє в півфіналі Ліги чемпіонів з "Віальреалом".

2021 – 46 , Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу

Ліверпуль – Бенфіка 3:3 (1:1)

Цілі: Конате І., (1: 0); Рамуш Г., 32 (1:1); Фірміно, 55 (2:1); Фірміно, 65 (3:1); Яремчука, 73 (3:2); Евертон С., 82 (3:3)

Ліверпуль: Елісон; Гомес; Конате І .; Цимікас; Фірміно (Оригі, 90); Хендерсон (Фабіньо, 58); Мілнер (Алькантара Т., 58); Матип; Джота (Салах, 57); Діас Л. (Мане Са., 66); Кейта Н.

«Бенфіка»: Влаходимос; Вертонген; Грімальдо; Жильберто (Алмейда А., 90); Отаменді; Weigl; Таарабт (Маріу Дж., 66); Гонсалвес Д. (Яремчук, 46); Нуньес Д.; Рамуш Г .; Евертон С. (Діаз Дж., 90)