Вже можна сказати, що головним відкриттям розіграшу Ліги чемпіонів став «Вільяреал». Переможець минулорічного розіграшу Ліги Європи, від якого не чекали дива, продовжує шокувати відомих суперників – після «Ювентуса» настала черга «Баварії».

Господарі відкрили рахунок на восьмій хвилині, коли Грюневельд опинився на шляху м'яча після невдалого удару Парехо і, заставши Ноєра зненацька, влучив у ворота "Баварії" - 1:0.

Чемпіон Німеччини у другому виїзному матчі Ліги чемпіонів був трохи схожий на себе. Контролюючи м'яч, мюнхенці не загрожували воротам Раллі до перерви, а в другому таймі найгостріші атаки "Вільяреала" запам'яталися набагато більше. В одному з епізодів Нойер майже «відзначився». Німецький голкіпер у традиційному стилі вийшов з м'ячем майже до центру поля, але допустив грубу передачу. На його щастя, Морено, перекинувши м'яч через комір Ноєра, не потрапив у рамки воріт.

0:1 – не така вже й велика перевага, щоб говорити про нерозв’язну задачу для «Баварії». Але Юліану Нагельсману ще доведеться подумати про гру своїх підопічних.

Вже можна сказати, що головним відкриттям розіграшу Ліги чемпіонів став «Вільяреал». Переможець минулорічного розіграшу Ліги Європи, від якого не чекали чудес, продовжує шокувати відомих суперників – після «Ювентуса» черга дійшла до «Баварії».

Господарі відкрили рахунок на восьмій хвилині, коли Грюневельд опинився на шляху м'яча після невдалого удару Парехо і, здивувавши Ноєра, влучив у ворота "Баварії" - 1:0.

Чемпіон Німеччини у другому виїзному матчі Ліги чемпіонів був мало схожий на себе. Контролюючи м'яч, мюнхенці не загрожували воротам Руллі до перерви, а в другому таймі набагато більше запам'яталися гостріші атаки "Вільяреала". В одному з епізодів Нойер майже відзначився. Німецький голкіпер у традиційному стилі вийшов з м'ячем майже в центр поля, але під час передачі допустив грубу помилку. На його щастя, Морено, закинувши м'яч за комір Ноєра, не потрапив у рамку воріт.