У третьому матчі благодійного туру Match for Peace! Зупиніть війну! Київське «Динамо» зіграло внічию з румунським клубом «ЧФР Клуж» – 0:0.

На відміну від попередніх матчів, цього разу підопічні Мірчі Луческу не зуміли забити швидкий гол. Більше того, господарі могли відкрити рахунок вже на першій хвилині, але Бущан зіграв непогано. Поступово «Динамо» не лише вирівняло гру, а й більше контролювало м’яч. Небезпечні моменти біля воріт "Клужа" почали з'являтися ближче до перерви. На 45-й хвилині Шапаренко міг забити, але його удар з лінії штрафного блокував захисник румунської команди.

У другому таймі команди обмінялися небезпечними моментами. Шепелєв був близький до успіху, але, увірвавшись у штрафну, чомусь не влучив, а потім втратив м'яч. Господарі, у свою чергу, можуть поскаржитися на чудеса реакції, які продемонстрував Бойко. Здавалося, що після удару Костаче м’ячу було нікуди подітися, але ворота «Динамо» залишилися на замку – 0:0.

Динамо зіграло внічию в благодійному матчі в Румунії

У третьому матчі Матчу за мир! Зупиніть війну! Київське "Динамо" зіграло внічию 0:0 з румунським ЧФР Клуж

На відміну від попередніх матчів, цього разу підопічні Мірчі Луческу не змогли забити швидкий гол. Більше того, господарі могли відкрити рахунок вже на першій хвилині, але Бущан зіграв непогано. Поступово «Динамо» не тільки вирівняло гру, а й почало більше контролювати м’яч. Небезпечні моменти біля воріт "Клужа" почали з'являтися ближче до перерви. На 45 Шапаренко міг забити на хвилині, але його удар зі штрафного заблокував захисник румунської команди.

у другому таймі команди обмінялися небезпечними моментами. Шепелєв був близький до успіху, але, увірвавшись у штрафну, чомусь не влучив, а потім втратив м'яч. Господарі, у свою чергу, можуть поскаржитися на чудеса реакції, які проявив Бойко. Здавалося, що після удару Костаче м’ячу було нікуди подітися, але ворота «Динамо» залишилися на замку – 0:0.