Чемпіон Польщі розгромив Дніпро-1

Ще одним суперником «Дніпра-1» на зборах у Туреччині став чинний чемпіон Польщі, який пішов на зимову перерву на четвертому місці національного чемпіонату, а минулої осені посів останнє місце в груповому раунді Ліги Європи – Раків. з Ченстохови, повідомляє офіційний сайт українського клубу.

Рівно рік тому команди вже зустрічалися у спарингу в Туреччині, і тоді польський клуб переміг з рахунком 3:1 (у «Дніпра» відзначився Танковський).

Поляки відкрили рахунок вже на старті матчу, коли Крнах вийшов на гру з Кінарейкіним, а форвард Ракува перекинув м'яч із-за спини воротаря. Незабаром Джехан відзначився після подачі кутового. «Дніпро-1» провів атаку за участю Філіппова, Бабенко та Рубчинського, з передачі останнього забив Сарапій. Але перед самою перервою Новак ударом з-за меж штрафного вразив ворота «Дніпра». Після перерви раківчани заробили пенальті, але Волинець парирував удар Тудора з 12-метрової позначки. Однак незабаром Новак оформив дубль і розгромив «Дніпро-1» – 4:1.

Тестовий матч

Дніпро-1 – Раків – 1:4 (1:3)

Цілі:

Крнац, 4 (0:1), Джехан, 17 (0:2), Сарапій, 37 (1:2), Новак, 44 (1:3), Новак, 69 (1:4)

Склад Дніпра-1: 12.Кінарейкін (1.Волинець,57), .Мірошниченко (.Кравець, 57), 5.Сарапій (6.Горінь, 46, 5.Сарапи,65), 39.Сват (кеп) (12.Танк,46, 11.Мірошниченко, 57), 3.Адамюк, 37.Пасіч, 22.Бабенко (44.Баденко, 57), 22.Рубчинський (88.Мельниченко,46), 8.Піхаленок (.Гаджієв, 57), 9.Гуцуляк (31.Кивинда.57) 7. Філіппов