Збірна Іспанії вдруге поспіль вийшла у фінал Ліги націй. І знову побили італійців на своєму шляху. Причому з таким же рахунком, як і два роки тому – 2:1.

Рахунок був відкритий вже на третій хвилині, коли грубо помилилися Доннарумма і Бонуччі. Перший віддав пас на боротьбу, другий цю боротьбу програв, в результаті чого Піно вийшов один на один і відправив м'яч у ворота.

Однак італійці досить швидко відігралися. На 2-й хвилині Дзаніоло спробував відправити м'яч у центр штрафної, але суперник втрутився в його плани, перервавши передачу рукою. Пенальті впевнено реалізував Іммобіле – 1:1.

Цікаво, що до перерви ігрова перевага була на боці італійців, які вдруге відправили м’яч у ворота суперника. Однак у цій атаці Фраттезі опинився в офсайді, і гол не був зарахований.

У другому таймі картина змінилася. Тепер гру розіграли іспанці, не раз загрожуючи воротам Доннарумми. Щоправда, під кінець основного часу стало здаватися, що суперники із задоволенням продовжать поєдинок у додатковий час. Але на 68-й хвилині Хоселу зумів уникнути офсайду і в дотик відправив м'яч у ворота. Цей гол приніс Іспанії перемогу та путівку до фіналу Ліги націй, де команда Луїса Де ла Фуенте зустрінеться з хорватами.