Кожен день молодіжного чемпіонату Європи приносить несподівані результати. Здається, у збірної Німеччини є проблеми на всіх рівнях – чи то збірна, чи то молодіжна. Здавалося, що в матчі з Ізраїлем все складалося на користь Бундестім. Видалення від суперника наприкінці першого тайму, два (!) пенальті, але жодного німці не реалізували. І в підсумку – 1:1.

Лідерство в групі С захопили англійці. Чехи поступилися на початку другого тайму і цей гол зламав їх психологічно – до кінця матчу вони не завдали жодного удару у площину воріт суперника. А без цього неможливо було зрівняти рахунок.

У групі D відмінне видовище показали збірні Франції та Італії. Суперники відповідали атакою на атаку і ще до перерви обмінялися красивими голами. Фатальною виявилася помилка Удоджі на 62-й хвилині, коли він фактично віддав м'яч Барколу у власному штрафному майданчику. Італійці мали шанси відігратися, але починати треба з поразки.

Після двох напружених днів на Євро-2023 виникла пауза – матчі другого туру заплановані на 22 і 25 червня. Українці, які з перемоги розпочали турнір, зіграють зі збірною Румунії.

Це був другий день на молодіжному Євро. Залишайте коментарі, ставте лайки і не забудьте підписатися на terrikon.com в Youtube.