Чемпіон Італії "Інтер" став новим суперчемпіоном країни, перемігши "Ювентус" у суперечці за Суперкубок 2:1 після додаткового часу. Героєм «нерадзуррі» став Алексіс Санчес, який забив переможний гол в останній атаці матчу вже на 121 хвилині додаткового часу. Проте не обійшлося без помилки захисника «Юве» Алекса Сандро, який замість вибиття м’яча чомусь вирішив зупинити його грудьми. На жаль, поруч з ним опинився Дарміан, який продовжив на партнера, а Санчес спокійно підправив м'яч у кут воріт.

І все ж перемога «Інтера» була абсолютно заслуженою, адже на «Джузеппе Меацца» міланець за всіма параметрами перевершив турінців. Хоча рахунок гості відкрили досить несподівано. Уестон Маккенні скористався подачі Морати і головою переправив м'яч у кут воріт. Міланці відігралися за десять хвилин, коли було призначено пенальті за фол на Джеко, який чудово виконав Лаутаро Мартінес. В інші моменти голкіпер туринського Періна, який замінив антивакса Щенсного, зіграв чудово, але в останній атаці «Інтера» все-таки трапилося нещастя.

Інтер виграв шостий Суперкубок Італії в своїй історії та перший після 11 років. Але для їхнього тренера Сіоне Індзагі цей трофей став третім у тренерській кар’єрі після двох перемог з «Лаціо». Для «Ювентуса» це була восьма поразка у фіналі з дев’ятьма перемогами.

Трофей є трофеєм, хай і одноматчевим, а програш на останній хвилині додаткових півгодини був образливим для туринців, деякі з яких не приховували сліз. Але «Інтер» на своєму стадіоні з нечисленними, але все ж присутніми вболівальниками, був на «сьомому небі».

Відео голів «Інтер» – «Ювентус» – Вестон Маккенні, 25 хвилин дивитися онлайн

Гол! Штрафний удар, 35 хв. (P), Інтер

Інтер – Ювентус – Відео голу Санчеса, 120 дивитися хвилину онлайн

2021, Суперкубок Італії. Суперкубок Італії 2021.

Інтер – Ювентус 2:1 (1:1)

Цілі: МакКейні, 34 (0:1); Мартінес Л., 44 (пенальті) (1:1); Санчес А., 121 (2: 1)

«Інтер»: Ханданович С .; де Врей; Дамфріс (Дарміан, 89); Шкріняр; Бастонь; Брозович; Перішич І. (Дімарко, 100); Чалханоглу; Барелла (Відаль, 91); Дзеко (Корреа Х., 79); Мартінес Л. (Санчес А., 76)

Ювентус: Перін; De Schiglio; Кьєлліні; лайка; Алекс Сандро; Кулушевського (Дибала, 75); Локателлі (Бентанкур, 91); Маккені; Рабіот; Бернардескі (Артур Рамос, 88); Мората (Кін Мо., 89)

Попередження: Дзеко, 74 ; Корреа Х., 106; Відаль, 118; Санчес А., 121 – Бернардескі, 35; Дибала, 105; Ругані, 109