Лідер Серії А "Інтер" був на межі збентеження вдома з "Емполі" в 1/8 Кубка Італії, але все ж зумів переломити хід важкого матчу і здобув перемогу з рахунком 3:2.

Матч вийшов видовищним з непередбачуваним розвитком і переможець визначився за додаткові півгодини гри. Господарі відкрили рахунок на початку гри завдяки Алексісу Санчесу, який замінив Хоакіна Коррейю, який отримав серйозну травму на третій хвилині. «Інтер» мав кілька моментів, щоб розвинути успіх, але гості не сиділи в обороні. А в середині другого вийшов на заміну Недім Байрамі зрівняв рахунок, а потім Патрік Кутроне з близької відстані головою вибив Емполі. У компенсований час другого тайму Андреа Раноккіа відновив рівновагу в акробатичному стрибку і перевів гру в овертайм. На початку додаткових 30 хвилин Стефано Сенсі вийшов на заміну, замінивши Лаутаро Мартінеса, і саме він через десять хвилин став автором перемоги міланського Гранду – 3:2!

У чвертьфіналі "Інтер" наступного місяця зустрінеться з переможцем матчу 1/8 фіналу "Рома" - "Лечче".

Після уважного огляду цього хомута немає. Сподіваюся, я помиляюся. Бо нам потрібна повна команда. Поправляйся швидше Корреа 🙏 #InterEmpoli pic.twitter.com/vFE5jWdihZ

— HooyoanTV (@Hooyoan76) січень 2022 року

94-13, Кубок Італії. 1/8 фіналу.

«Інтер» – «Емполі» 3:2 (1:0)

Цілі:
Санчес А., (1 : 0); Байрамі Н., 30 (1 : 1); Кутроне, 76 (1 : 2); Раноккья, 76 (2:2); Сенсі, 94 (3 : 2)

Інтер: Раду А.; Д'Амброзіо; Дарміан (Перишич І., 30); Дамфріс; Раноккья; Дімарко; Весино (Чалханоглу, 30); Відаль (Барелла, 30); Гальярдіні (Геко, 76); Корреа Х. (Санчес А., 5); Мартінес Л. (Сенсі, 94)

«Емполі»: Фурлан; Віті М.; Маркіца (Ісмаїлі, 76); Фіамоцці (Стоянович П., 76); Романьолі С.; Стулаз; Аслані К. (Фазіні, 81); Бандінеллі (Байрамі Н., 13); Журковський (Річчі С., 13); Кутроне; Пінамонті (Хендерсон, 13)

Попередження: Весіно, 55 – Романьолі С., 55