«Манчестер Юнайтед» виявився сильнішим за «Барселону» у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи, а екс-гравець «Шахтаря» Фред став одним із головних героїв сьогоднішнього матчу.

«Червоні дияволи» активно почали гру, але не реалізували свої моменти і пропустили. На 15-й хвилині Бруну Фернандеш сфолив у своєму воротарському, після чого Роберт впевнено реалізував пенальті у каталонців Левандовскі.

До перерви жодна з команд не показала змістовного футболу, а вже на початку другого тайму МЮ зрівняв рахунок. Героєм команди Еріка тен Хега став бразилець Фред, який отримав м'яч на вході в штрафну, пішов вперед і точно пробив у лівий кут.

Тоді ініціатива остаточно перейшла до господарів поля, які зуміли втілити ігрову перевагу у другий забитий гол. Після двох заблокованих ударів м'яч опинився у Ентоні, а той з 15 метрів пробив точно у дальній кут, встановивши остаточний рахунок. 2:1 – Манчестер Юнайтед вийшов до чвертьфіналу Ліги, залишивши Барселону без єврокубків.