Кваліфікація в групі С, де грає збірна України, розпочалася матчем фаворитів. Італія приймала Англію в Неаполі.

Перший тайм гості однозначно залишили. На 12-й хвилині Белінгем потужно пробив з-за меж штрафного, але Доннарумма дотягнувся до м'яча і перевів його на кутовий. Але це лише відстрочило взяття воріт у ворота господарів. Після кутового м'яч перелетів усіх і опинився у Кейна, удар якого заблокував Спінаццола. Але відскок до Райса виявився фатальним. Деклан спокійно розстріляв ворота – 0:1.

Наприкінці першого тайму англійцям допоміг ще один кутовий. У боротьбі між Кейном і Ді Лоренцо м'яч потрапив у руку італійця, і через три хвилини арбітр за допомогою VAR вказав на пенальті. Сам Кейн чудово виконав пенальті, пробивши у правий кут, а Доннарумма влетів у протилежний – 0:2.

Грілішу довелося поховати всі надії італійців у компенсований час першого тайму, але після того, як Кейна не влучив у порожні ворота, зігравши не на ефективність, а на ефектність, що не мало наслідків.

Після перерви команди ніби помінялися ролями. Ми не бачили, щоб Англія знову атакувала, тоді як Італія прагнула уникнути поразки. Досить швидко, на 12-й хвилині господарі забили один гол. Ретегі після ідеального пасу Пелегріні пробив Пікфорда – 1:2. дві хвилини встиг заробити Шоу і залишив англійців у меншості. Але італійці за 12 плюс п'ять компенсованих хвилин не змогли створити жодного шансу врятуватися від поразки. У підсумку англійці повертаються додому з трьома очками, де в неділю на "Вемблі" чекають на збірну України.