У чвертьфіналі Кубка Іспанії «Валенсія» здобула досить складну перемогу над «Кадісом» з рахунком 2:1. «Кажанам» довелося наполегливо попрацювати на «Местальї», щоб подолати безкомпромісного суперника. Господарі відкрили рахунок у спірній ситуації. Уго Дуро, як здавалося, порушенням у центрі поля підвів Гедеса до воріт і той реалізував свій шанс. Проте «Кадісу» вдалося зрівняти рахунок на початку другого тайму. Новачок Левантії Ерай Джуерт притиснув Хуана Калу в штрафному майданчику, і після проби з VAR рефері призначив пенальті. Екс-форвард «Реала» та «Карпат» Лукас Перес реалізував -метр – 1:1. Через п'ять хвилин удача відвернулася від Кадіса, коли після удару Хуана Кала м'яч полетів зі штанги в руки голкіпера Жауме Доменека. У ті моменти здавалося, що гості були кращими, але другий гол «Валенсія» забила нізвідки. Після подачі кутового м’яч відскочив до Уго Дуро, який з близької відстані відправив у ворота – 2:1. Незабаром "Кадіс" опинився в меншості після другої "жовтої картки" Хуана Кала.

За годину до цього іншим півфіналістом став Райо Вальєкано, який переміг Майорку з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі наприкінці першого тайму з пенальті забив Оскар Трехо за фол Франко Руссо на Альваро Гарсії. Незважаючи на те, що арбітр Градо роздав багато жовтих карток (6-5 у пасиві господарів), команди завершили матч у повному складі.

80-22, Кубок Іспанії

День матчу: 2022–02

"Валенсія" - "Кадіс" 2:1 (1:0)
2022 Цілі: Гуедес Г., (1 : 0); Перес Л., 22 (пенальті) (1 : 1); Дуро, 22 (2 : 1)
Надіслано: – Кала, 84 (друге попередження)

Райо Вальєкано - Майорка 1-0 (1-0)

Цілі: Трехо, 80 (пенальті) (1 : 0)