"Атлетіко" у виїзному матчі 7-го туру Ла Ліги впевнено розігрався з "Осасуною" – 2:0.

Рахунок у матчі на хвилині відкрив Антуан Грізманн. Наступний гол вболівальники побачили на 78-й хвилині. Захисник Осасуни Давід Гарсія відзначився, але з фолу. Суддя призначив фол у нападі. А через кілька хвилин Атлетіко забив другий гол, його автором став Родріго Рікельме.

Потім у грі взяли гору емоції, які арбітр матчу намагався контролювати картками. Спочатку був вилучений тренер «Осасуни» Хагобу Аррасате, а потім і нападник Кімі Авіла. Атлетіко Мадрид також отримав червону картку, яку заробив Альваро Мората.