«Шахтар» програв матч, у якому не було іншого виходу, крім перемоги. Інакше – навіть зігравши внічию з «Інтером» – донеччани все одно залишилися б на останньому місці в групі і втратили б шанс вийти в Лігу Європи.

У першому таймі висновок напрошувався сам собою. Навіть в Італії це кваліфікували як «типовий матч між «Інтером» і «Шахтарем»: міланці створюють моменти, але рахунок 0:0». У такій складовій, як володіння гірниками, гірники перевершили суперників, а ось господарі частіше стріляли по воротах. Деякі були дуже небезпечними. Наприклад, удар Джеко головою, на який відреагував Трубін, перетягнувши м’яч з нижнього кута. Але були й моменти, коли ті ж Джеко та Лаутаро Мартінес були практично один на один, але не змогли обіграти голкіпера «Шахтаря».

Гості також час від часу намагалися щось організувати в атаці і до перерви двічі турбували Хандановича ударами у ворота, але в гостроті створених моментів помітно поступалися чемпіону Італії.

Початок другого тайму зрушив з місця, або, якщо хочете, «суху» точку. "Інтер" продовжував атакувати, іноді накачуючи швидкість до межі. Лаутаро переправив м'яч у ворота після діагоналі зліва, але перед цим штовхнув Матвієнка у штрафний майданчик. Однак це була лише відстрочка неминучого – протягом наступних шести хвилин Джеко забив двічі, фактично повідомивши «Шахтарю» про завершення єврокубкового сезону. а Марлос прострілив у ворота Додо. Здавалося, голу не уникнути, але м’яч влучив у ближню штангу і покотився по лінії воріт, де Мудрик не встиг добити.

0:2 – «Шахтар» випереджає матч з «Шерифом». З точки зору турнірної ситуації для шахтарів це вже не має значення. Але перше, що треба розраховувати на поразку в першому турі. А друге – провести весь груповий етап без перемоги – це вже забагато.