Сербський "Чукаріцкі" провалив виїзний матч Ліги конференцій з "Фіорентиною". Вже до 29 хвилини гості тричі пропустили, а потім залишилися вдесятеро і в підсумку отримали ще три голи у другому таймі.

2023-24, Ліга конференцій

Фіорентина – Чукаріцький 6:0 (3:0)

Цілі: Бельтран Л., 6 (1:0); Бельтран Л., (2:0); Ікона, 29 (3:0); Соттіл, 65 (4:0); Мартінес Куарта, 73 (5:0); Лопес М., 83 (6:0)

Фіорентина: терачано; Парізі (П'єроцці, 65); Кайоде М. (Комуццо, 8); Раньєрі; Лопес М.; Барак (Інфантіно, 73); Мандрагора; Мартінес Кварта; Ікона (Соттіль, 65); Куаме К.; Бельтран Л. (Нзола, 65)

Замінники : Крістенсен О.; Міленкович; Дункан; Артур Мело; Аматучи; Брекало Я.; Гонсалес Н.

Чукарицький: Белич Н.; Вранєш; Суботич Лука (до 38); Тосіч; Роган (Ndiaye Ib. II, 66); Сіссоко Са.; Доцич (Серафимович, 65); Станкович Нік. (Ковач С., 79); Нікчевич; Іванович Д. (Аджич, 65); Адетунджі (Цветкович, 65)

Підп: Филипович; Самурович; Ковачевич Б.; Міладінович І.; Янкович Ал.; Томович; Сінгх Л.

Попередження: Вранеш 6; Docic 9

Винятки: Лука Суботич 38′